Продавець B.A.K.S. розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
82 відгуків

Зберігання зброї..

Зберігання зброї..
В домашніх умовах зброю слід зберігати розібраним. Рушниці та боєприпаси потрібно зберігати окремо один від іншого, у металевих шафах з надійними запорами. Набої, капсулі і порох - далеко від нагрівальних приладів. Димний порох - окремо від бездимного. Бажано не зберігати пороху в одному місці з капсулями й набоями.
Зберігання мисливської зброї повинно здійснюється в порядку, передбаченому статтею закону "Про зброю". Мисливська зброя повинна зберігатися в умовах, які забезпечують її збереження, безпеку зберігання що та виключають доступ до неї сторонніх осіб.
При виборі збройового сейфа крім рівня його безпеки необхідно враховувати: яку зброю буде зберігатися в шафі (сейфі), яку кількість рушниць потрібно в ньому розмістити, куди буде кріпитися шафа (сейф), або будуть зберігатися в ньому патрони.

Металевий ящик із замками виключає доступ до зброї сторонніх осіб і дітей. Він сприяє схоронності зброї більше, ніж, наприклад, цвях, вбитий у стіну, для того, щоб повісити на нього рушницю або зберігання рушниці в ящику столу. У той же час при тривалій відсутності мисливець буде відчувати себе більш спокійно і затишно, знаючи, що його зброя знаходиться під замком у металевому ящику або сейфі, і ніхто не зможе скористатися зброєю.
Сейфи збройові - призначені для зберігання зброї. Зберігання зброї в спеціальних сейфах, є доцільним і необхідним і без нормативних актів. Тому, незважаючи на "смішні" вимоги, викладені в законі, виробники пропонують вироби з більш солідною конструкцією, тобто збільшеною товщиною стінок сейфів, різні модифікації замків, ригельні системи замикання і т. п.
Зовнішня поверхня сейфа може бути оброблена масив цінних порід дерева (з різьбленням по дереву або без неї), але замість масиву також використовуються шпонові панелі, такий варіант, при правильній ціновій політиці компанії продавця, повинен бути дешевше.
Розглянемо деякі характерні групи металевих шаф і сейфів для зброї.
Найпростіші вироби для зберігання стовбурів це збройові шафи економ класу. Виготовлені вони з 1,5 мм сталі. Замки на таких виробах зазвичай ключові з поворотним плоским ригелем, такі замки називають "поштові". Можливо також виготовлення таких виробів з простими комбінаційними замками. Взломостойкості це не додає, але дозволяє не скрізь тягати з собою ключі. Завдяки невеликій ціні, а значить можливості практично "даром" отримати дозвіл від дільничного - економ клас завоював в Україні всенародне визнання.
Далі йдуть металеві шафи з 2 мм сталі. Замки там теж ключові, але рівнем вище.
Найпоширеніша група - незасыпные збройові сейфи. Виготовлені з 3 мм сталі, або корпус 3 мм, двері 5-6 мм В більшості випадків сейфи мають додаткову вертикальну ригельну систему. Зламостійкість таких сейфів досягає першого класу. Замки ключові сувальдного типу. Також можуть поставлятися з електронними замками, рідше з кодовими механічними.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner